NAŠE SLUŽBY

MUDr. Zbyněk Bittner

Aplikace botulotoxinu

Moderní estetická a korektivní dermatologie si s vráskami umí velmi dobře poradit. Efekt začíná být patrný během 2-5 dnů, definitivní výsledek se pak projeví do 3 týdnů.

Tato metoda působí také jako prevence proti tvorbě hlubokých vrásek. Po dobu účinku botulotoxinu se nebude vráska nadále prohlubovat a po jeho odeznění se vráska neobnoví ve své původní velikosti.

Jednotlivé oblasti vhodné k ošetření:

  • čelo
  • glabella
  • oční vějířky
  • ostatní individuální oblasti dle dohody po konzultaci s lékařem

Jedná se o ryze lékařský zákrok - botulotoxin aplikuje pouze lékař.


Injekční mezoterapie kyselinou hyaluronovou

Aplikace je vhodná pro vyhlazení drobných obličejových vrásek, ale také vrásek na krku, dekoltu či na rukách. Jedná se o mezoterapii, která se od klasické dermální výplně liší tím, že vrásky vyhladí, nikoli vyplní.

Mezoterapii je doporučeno zopakovat po 3-4 týdnech, efekt vydrží cca 3-6 měsíců. Jedná se o oblíbenou metodu pro ty, kteří preferují přirozené výsledky estetických zákroků.

1 ml preparátu obvykle vystačí na jednu oblast, včetně párové. Jedná se např. o oční vějířky nebo čelo nebo nosoretní rýhy apod.. Aplikaci lze provést do kterékoli části obličeje, krku a dekoltu.

Ošetření je vhodné pro ženy i muže, velmi dobře působí na mimické a drobné vrásky. Na zákroku se zdržíte cca 45 až 60 minut.


Injekční lipolýza

Injekční lipolýza je metoda určená k modelaci kontur těla v těch místech, kde se nedaří ovlivnit tukové polštářky cvičením nebo vhodnou dietou, např. podbradek, břicho, boky, hýždě, stehna, vnitřní kolena, bedra, paže a záhyby na zádech pod žebry. Je také velmi účinná v léčbě celulitidy.

Ošetření se provádí ambulantně, trvá asi 30 minut a pacient odchází ihned domů. K odbourávání tuku dochází postupně. Viditelné výsledky jsou patrné již po první aplikaci, ale pro dosažení optimálního výsledku je většinou nutno zákrok zopakovat 2-4 krát s odstupem přibližně 6-8 týdnů.


Klaudia Eisová

Permanentní make-up

Zákrok se provádí v ordinaci lékaře

Jde o aplikaci pigmentů pomocí speciálních přístrojů do vrchní vrstvy pokožky. Zákrok trvá maximálně jednu hodinu. Zkušená stylistka totiž zvolí barvy, které jsou přizpůsobené přírodním tónům pokožky klientky a míchají se individuálně.

Celkový úkon většinou vyžaduje dvě aplikace v rozmezí 4-6 týdnů. Výhoda tohoto postupu spočívá v tom, že se na druhém sezení zjistí, jak pokožka reaguje na aplikovaný pigment. Na základě toho lze změnit odstín, tvar, barvu ztmavit nebo také zesvětlit. Zákroky jsou minimálně bolestivé vzhledem k používání speciálních anestetik.

Permanentní make-up - přirozené ombré obočí

Nabízí maximální přirozenost ve spojení plošného stínování a zahušťování přirozených chloupků v obočí stínováním.
Nejvěrněji kopíruje nejčastější úpravu přirozeného obočí dívek a žen použitím pudru nebo stínů.

Permanentní ombré obočí je k nerozeznání od přirozené úpravy, šetří Váš čas, zbavuje opatrnosti před rozmazáním, přináší absolutní jistotu i spokojenost
a zvedá sebevědomí každé ženy. K aplikaci se používají dva odstíny pigmetu k maximálnímu dosažení přirozenosti.

Permanentní make-up je kombinace dvou technik. Vláskování - strojkem + microblading - perová metoda (čepelkou). Jedna z technik může být dominující, záleží na Vašich představách s přihlédnutím k typu obličeje.