NAŠE SLUŽBY

MUDr. Zbyněk Bittner

Permanentní make-up

Klaudia Eisová

Aplikace botulotoxinu

Moderní estetická a korektivní dermatologie si s vráskami umí velmi dobře poradit. Vrásky mizí během několika desítek minut, definitivní výsledek je patrný během 2-5 dnů.

Tato metoda působí také jako prevence proti tvorbě hlubokých vrásek. Po odeznění účinku botulotoxinu se vráska neobnoví ve své původní velikosti a nebude se ani nadále prohlubovat.

Jednotlivé oblasti vhodné k ošetření:

  • čelo
  • glabella
  • oční vějířky
  • ostatní individuální oblasti dle dohody po konzultaci s lékařem

Jedná se o ryze lékařský zákrok - botulotoxin aplikuje pouze lékař.

Injekční mezoterapie kyselinou hyaluronovou

Aplikace je vhodná pro vyhlazení obličejových vrásek, ale také vrásek na krku či dekoltu. Jedná se o mezoterapii, která se od klasické dermální výplně liší tím, že vrásky vyhladí, nikoli vyplní.

Mezoterapii je doporučeno zopakovat po 3-4 týdnech, efekt vydrží cca 3-6 měsíců. Jedná se o oblíbenou metodu pro ty, kteří preferují přirozené výsledky estetických zákroků.

1 ml preparátu obvykle vystačí na jednu oblast, včetně párové. Jedná se např. o oční vějířky nebo čelo nebo nosoretní rýhy apod.. Aplikaci lze provést do kterékoli části obličeje, krku a dekoltu.

Ošetření je vhodné pro ženy i muže, velmi dobře působí na mimické a středně hluboké vrásky. Na zákroku se zdržíte cca 30 minut až 60min.Permanentní make-up

Jde o aplikaci pigmentů pomocí speciálních přístrojů do vrchní vrstvy pokožky. Zákrok trvá max. hodinu. Zkušená stylistka totiž zvolí barvy, které jsou přizpůsobené přírodním tónům pokožky klientky a míchají se individuálně.

Celkový úkon většinou vyžaduje dvě aplikace v rozmezí 4-6 týdnů. Výhoda tohoto postupu spočívá v tom, že se na druhém sezení zjistí, jak pokožka reaguje na aplikovaný pigment. Na základě toho lze změnit odstín, tvar, barvu ztmavit nebo také zesvětlit. Zákroky jsou minimálně bolestivé vzhledem k používání speciálních anestetik.

Permanentní make - up - pudrové obočí

Nabízí maximální přirozenost ve spojení plošného stínování a zahušťování přirozených chloupků v obočí stínováním.
Nejvěrněji kopíruje nejčastější úpravu přirozeného obočí dívek a žen použitím pudru nebo stínů.

Permanentní pudrové obočí je k nerozeznání od přirozené úpravy, šetří Váš čas, zbavuje opatrnosti před rozmazáním, přináší absolutní jistotu i spokojenost
a zvedá sebevědomí každé ženy.K aplikaci se požívají dvě odstíny pigmetu k maximálnímu dosažení přirozenosti.

Permanentní make up kombinace dvou technik,vláskování - strojkem + microblading - perová metoda - čepelkou. Jedna z technik múže být dominujíci, záleží na Vašich předstvách s přihlédnutím k typu obličeje.